جهت سهولت و سرعت هرچه بیشتر در انجام سفارشات، توصیه ما پرداخت با کارتهای شتاب از طریق درگاههای پرداخت الکترونیک موجود در پرتال کاربران است. با اینحال در صورت عدم امکان پرداخت الکترونیک از پرتال کاربران؛ واریز به حساب های زیر امکان پذیر است.

بانک مقصد شماره کارت شماره حساب شماره شبا
صادرات 6037 6916 5883 0989 011014693006 IR250190000000110146934006

کلیه حساب ها به نام سید محمد علی امینی می باشد.

پرداخت الکترونیک با کارتهای شتاب

شما می‌توانید از کارت همه بانک‌های عضو شبکه شتاب (بانک‌های ملت، ملی، سامان، پارسیان، پاسارگاد، اقتصاد نوین، صادرات، توسعه صادرات، تجارت، کار آفرین، کشاورزی، صنعت و معدن و غیره…) برای پرداخت سرویس خود استفاده کنید.

جهت امکان پرداخت آنلاین ابتدا میبایست به حساب کاربری خود در سایت وارد شوید. اگر قبلا از ادکلن من محصول تهیه کردید؛ بار اول کافیست به صفحه ورود مراجعه کرده و در پایین کادر ورود بر روی ثبت نام بزنید.

 

راهنمای پرداخت اینترنتی کارتهای عضو شتاب

از طریق خودپرداز بانكهای شتاب

در صورتیکه دارای كارت هر یک از بانكهای عضو شبکه شتاب هستید، در تمامی ساعات شبانه روز قادر به پرداخت وجه به یکی از کارتها ذکر شده خواهید بود. جهت پرداخت، پس از ورود كارت به دستگاه خودپرداز و زدن رمز عبور خود، از منوهای موجود ابتدا “انتقال وجه” و سپس “به كارت دیگر” را انتخاب كنید. پس از ورود مبلغ به ریال و شماره یکی از کارتهای ذکر شده را ( عدد 16 رقمی ) وارد کرده و كلید ورود را بزنید.

در مرحله آخر با پاسخ مثبت به سوال ” آیا مطمئن به انتقال وجه به حساب سید محمد علی امینی می‌باشید”، پرداخت وجه انجام میشود. خودپرداز با چاپ رسید که شامل شماره پیگیری، مبلغ انتقالی و شماره حساب و كارت دریافت كننده می‌باشد، اطلاعات پرداخت را در اختیار شما میگذارد و سپس با ورود به حساب کاربری و مراجعه به صفحه ثبت اطلاعات پرداخت شماره پیگیری فیش پرداخت به همراه شماره سفارش و دیگر اطلاعات لازم در فرم را وارد کرده و فرم ثبت سفارش را ارسال بفرمایید.

از طریق اینترنت بانك

در صورتیکه مشترک سرویس اینترنت بانک هستید، با مراجعه به سایت بانك حساب خود، مبلغ را به یکی از حساب ها یا کارتهای فوق الذکر واریز نمایید و سپس با ورود به پرتال کاربران و مراجعه به صفحه ثبت اطلاعات پرداخت شماره سریال فیش پرداخت به همراه شماره صورتحساب و دیگر اطلاعات لازم در فرم را وارد کرده و فرم ثبت سفارش را ارسال بفرمایید.

پرداخت توسط PayPal و یا Credit Card

جهت استفاده از امکان پرداخت آنلاین توسط PayPal و یا Credit Card با بخش فروش شرکت تماس حاصل نمایید.